VITAMIN C SERUM TINKTURA 50 ML

34,95

U kunt het serum los of in combinatie met de crème gebruiken. Een enkele magische druppel is voldoende voor het gezicht, de nek en decolleté.

Dit serum wordt aanbevolen voor:

– de rijpe huid (droog en uitgedroogd, vroege tekenen van veroudering),
– acne en ongelijkmatige teint
– hyperpigmentatie
– ontstekingen en irritaties
– het verminderen van rimpels.

0 Op voorraad

Vergelijk

Beschrijving

Vitamin C Serum

Vitamine C is de ster onder de anti-verouderingsproducten voor de huid. Een ouder wordende huid verliest langzaam haar elasticiteit door een afname van hyaluronzuur, collageen en onderhuids vet. Als gevolg hiervan ontstaan ​rimpels en oogt de huid droog, moe en minder glanzend.
Daarom zijn aan ons vitamine C-serum ingrediënten als hyaluronzuur, collageen, vitamine C (ascorbinezuur) en citroensap toegevoegd, die bekend staan om hun preventieve en krachtige werking en huidschade herstellen die is veroorzaakt door oxidatieve stress.

Hoewel dit op het eerste gezicht niet zo oogt, verschilt het Vitamine C Serum van andere producten. Andere producten die vitamine C bevatten, kunnen geen effectieve bescherming bieden, omdat zij onvoldoende stabiele vormen van vitamine C bevatten. De concentratie carbonzuur in het vitamine C serum van Tinktura, beter bekend als vitamine C, is daarentegen meer dan 13,5%.

Uit onderzoeken blijkt dat vitamine C de UV-schade aan de huid aanzienlijk kan verminderen en de antioxiderende werking ervan helpt de huid te beschermen tegen vrije radicalen van UV-stralen. Het vitamine C Face Serum regenereert, hydrateert en verjongt de huid dankzij de combinatie van collageen, hyaluronzuur en vitamine C.

U kunt het serum los of in combinatie met de crème gebruiken. Een enkele magische druppel is voldoende voor het gezicht, de nek en decolleté.
Dit serum wordt aanbevolen voor:
– de rijpe huid (droog en uitgedroogd, vroege tekenen van veroudering),
– acne en ongelijkmatige teint
– hyperpigmentatie
– ontstekingen en irritaties
– het verminderen van rimpels.

Collageen is, net als elastine, een van de primaire huideiwitten. Collageen geeft de huid structuur en stevigheid en neemt af naarmate je ouder wordt.
– Collageen verzacht en verjongt de huid, waardoor het een gezondere en jeugdiger textuur krijgt. – — – Collageen kan worden gebruikt als filler om fijne lijntjes, rimpels en tekenen van veroudering te verminderen.
– Collageen ondersteunt bij het herstel van wondjes.

Hyaluronzuur (HA) is een waterhoudend molecuul. Het geheim van hyaluronzuur voor de huidverzorging ligt in haar vermogen om vocht vast te houden. Het heeft namelijk de capaciteit om meer vocht vast te houden enig ander natuurlijk of synthetisch polymeer. Daarnaast is hyaluronzuur ideaal voor de huidverzorging omdat het geschikt is voor elk type huid: het is geschikt voor de vette huid, maar het is ook zacht genoeg voor een gevoelige, allergische huid. Bovendien beschermt het de huid tegen schade veroorzaakt door vrije radicalen en vermindert het ontstekingsprocessen. Kortom, iedereen is dol op deze alleskunner op het gebied van anti-huidveroudering.

Citroensap helpt bij het reguleren van de vette huid, vervaagt sproeten die onder invloed van de zon onstaan zijn en egaliseert de teint. Naast het hoge percentage vitamine C dat citroensap bevat, helpt citroen de zuurgraad van het lichaam te verminderen en heeft de geur een verfrissende werking. Citroen heeft tevens een matterende werking op de vette huid.

LET OP: Bij een gevoelige huid of huid die gevoelig is voor zonneallergie, wordt aangeraden het gebruik van vitamine C preparaten te beperken tot de koelere perioden van het jaar, om de kans op huidirritatie en roodheid te verminderen. Mensen die geen gevoelige huid hebben, kunnen het hele jaar door producten met vitamine C aanbrengen, maar wordt aangeraden de producten alleen ‘s avonds te gebruiken om hyperpigmentatie te voorkomen.

Ingrediënten:

AQUA, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, GLYCERIN, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, SOLUBLE COLLAGEN, PHENOXYETHANOL, SODIUM HYALURONATE, CAPRYLYL GLYCOL, CITRUS LIMON FRUIT EXTRACT, CITRUS PARADISI FRUIT EXTRACT, LIMONENE

Hoeveelheid:
50 ml

Hoe te gebruiken:
Wrijf een paar druppels warm tussen je handen en breng het serum met zachte, deppende bewegingen aan op je gezicht en in je hals. Masseer het serum met je vingertoppen, in cirkeltjes, zachtjes in op het voorhoofd, wangen, rondom de mond, op de kin en hals.

Houdbaarheid:
12 maanden

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.


Deprecated: Hook setted_transient is sinds versie 6.8.0 verouderd! Gebruik in plaats daarvan set_transient. in /home2/noorandn/public_html/wp-includes/functions.php on line 6121